Pátrání po kšiltovce uzavřeno

na HUMRu to zase dobře dopadlo, kšiltovku jsme nalezli a ohýnek taky byl!





Velikonoční večírek byl krásnej

Děkujem všem vystupujícím, návštěvníkům, organizátorům i klubu úl! Tak snad zas za rok !
alt


Ramus je pro mír!

Naše dodávka si to valí na ukrajinskou hranici.
alt


FURT NĚCO A POŘÁD NIC.