Je polepíno!

Čučíme a radujem se, ramusí kára má po všech těch společnejch letech polep! To je pořádná příprava na táborovou sezónu. Vrejváme se do podvědomí světa už i na asfaltu! 🚐

Děkujem naši Léně a jejímu Tomovi, že to všechno zpunktovali.


Graffiti Jam

Letošní ramusí graffiti jam byl vůbec nejbarevnější ze všech. Obsáhnul všechny různý generace od Vláďovi mámy po takový nový člověky, který ještě ani nechodí, mladý punx, starý punx, malej potěr co si nárokuje právo na všechny městský kaluže… Díky hlavně Martě, že to všechno navozila a pomohla posehnat a navíc s Jáchymem zprovoznili generátor, kapelám, Edovi že to jen tak znenadání nazvučil a Majdě s Vláďovi a Tomovi za dokumentaci TU!



RAMUS graffiti jam vol.IV

Už po čtvrtý se potkáme pod mostem vystavět mosty mezi světama, vyčmárat se z člověčí tíhy a zlosti do sdílený radosti. Potkáme se tradičně na Těšnově 28. června po čtvrté odpo.

https://www.facebook.com/events/562583325496328

plakát dělali čave z crew Tygr Libuše Miguel&Daguel


VSL

O víkendu proběhl mejdan tisíciletí! Naše koordinátorka klientů Anička si brala Edu a přizvala k tomu splašenou ramusí bandu. Děkujem Ani za nejjemnější drsnou svatební víkendovku a ať se vám to Kotmelí!


FURT NĚCO A POŘÁD NIC.