Tak ahoj léto!

Letošní ramusí léto se opět zadařilo, úspěšně proběhl tábůrek, drsný i jemný tábor. Tradičně se ještě potkáme nad promítačkou a limčou, okouknem ty nejlepší fotky a poslechnem si nový bláznivý historky. Přijď 5. září na šestou na Burzu #4 v Holešovicích!


Baby stavěčka

Po roce jsme zas vrátili na louku i s nejmenšíma ramusíma svištěma, abychom ji připravili na nájezd letošních táborníků. Koukej!



Je polepíno!

Čučíme a radujem se, ramusí kára má po všech těch společnejch letech polep! To je pořádná příprava na táborovou sezónu. Vrejváme se do podvědomí světa už i na asfaltu! 🚐

Děkujem naši Léně a jejímu Tomovi, že to všechno zpunktovali.


Graffiti Jam

Letošní ramusí graffiti jam byl vůbec nejbarevnější ze všech. Obsáhnul všechny různý generace od Vláďovi mámy po takový nový člověky, který ještě ani nechodí, mladý punx, starý punx, malej potěr co si nárokuje právo na všechny městský kaluže… Díky hlavně Martě, že to všechno navozila a pomohla posehnat a navíc s Jáchymem zprovoznili generátor, kapelám, Edovi že to jen tak znenadání nazvučil a Majdě s Vláďovi a Tomovi za dokumentaci TU!



RAMUS graffiti jam vol.IV

Už po čtvrtý se potkáme pod mostem vystavět mosty mezi světama, vyčmárat se z člověčí tíhy a zlosti do sdílený radosti. Potkáme se tradičně na Těšnově 28. června po čtvrté odpo.

https://www.facebook.com/events/562583325496328

plakát dělali čave z crew Tygr Libuše Miguel&Daguel


VSL

O víkendu proběhl mejdan tisíciletí! Naše koordinátorka klientů Anička si brala Edu a přizvala k tomu splašenou ramusí bandu. Děkujem Ani za nejjemnější drsnou svatební víkendovku a ať se vám to Kotmelí!


Pátrání po kšiltovce uzavřeno

na HUMRu to zase dobře dopadlo, kšiltovku jsme nalezli a ohýnek taky byl!



FURT NĚCO A POŘÁD NIC.