HUMR sprejuje

Minulý týden byl na legálu pěknej RAMUS, tak díky všem, kdo jste dorazili*y sprejovat, malovat nebo se jen tak kámošit :). Poslední akcí před létem jsme se vepsali*y do městských zdí a teď je zas na čase utéct do lesů. Těšíme se na louku!


FURT NĚCO A POŘÁD NIC.